Wycieczka do Tunezji

Tunezja. Sandra ClubHotel położony w turystycznej dzielnicy Hammamet Yasmine, w sąsiedztwie nowej Mediny, około 250 m od szerokiej piaszczystej plaży. Hotel oddalony jest około 60 km od lotniska w Tunisie i około 5 km od znanych pól golfowych Citrus i Yasmine.
Biuro podróży wrocław, EgiptTunezja. Sandra Club. Niewielki, kameralny hotel o niskiej zabudowie i ciekawej architekturze. Atrakcyjna lokalizacja (obok jest park rozrywki – Carthage Land) oraz formuła All inclusive sprawiają, że jest to hotel często wybierany przez naszych Klientów.

POłOŻENIE:

Hotel położony w turystycznej dzielnicy Hammamet Yasmine, w sąsiedztwie nowej Mediny, około 250 m od szerokiej piaszczystej plaży. Hotel oddalony jest około 60 km od lotniska w Tunisie i około 5 km od znanych pól golfowych Citrus i Yasmine.

HOTEL OFERUJE:

Ten przyjemny kompleks hotelowy przygotował dla swoich Gości restaurację oraz kilka barów w tym lobby bar, barbecue oraz bar przy basenie (tylko w sezonie).

POKOJE:

Hotel składa się z trzech, wybudowanych w tradycyjnym stylu, trzypiętrowych budynków typu Menzel. Dla wygody Gości, hotel został wyposażony w windy, natomiast części hotelu zostały połączone pomiędzy sobą. Hotel posiada 200 klimatyzowanych pokoi (poza ścisłym sezonem wakacyjnym regulowana jest centralnie). Klimatyzacja działa okresowo od 15/06 do 15/09. Pokoje wyposażone są w łazienki oraz telewizję satelitarną i telefon. Pokoje z dwoma dostawkami posiadają piętrowe łóżka. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia sejfu oraz minibaru. Część pokoi nie posiada balkonu ani tarasu.

WYżYWIENIE:

Formuła All inclusive obejmuje- śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, przekąski w lobby barze w godzinach 10.00-11.00 oraz 16.30-17.30. Bezpłatnie podawane są- wino i napoje do posiłków głównych, oraz w ograniczonych ilościach (2 szkl. na jedno zamówienie)- wino, woda mineralna, napoje, kawa, herbata, piwo, wódka boukha oraz koktajle od 9.00 do 23.00. W barze lobby dostępna bezpłatnie jest tylko woda mineralna. W opcji All inclusive można również skorzystać z fitness clubu oraz serwisu plażowego.

SPORT i ROZRYWKA:

Na terenie hotelu znajduje się duży basen odkryty z wydzieloną częścią dla dzieci oraz basen kryty, zamknięty w okresie letnim. Poza tym boisko, kort tenisowy, łuki, minigolf. Przy plaży istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych. Hotel posiada hammam, saunę, fitness club oraz salon masażu. Hotel prowadzi bogaty program animacyjny zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem.

DZIECI:

Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw oraz mini klub (od końca czerwca do sierpnia), a także wydzieloną cześć w basenie odkrytym.